Tereza Petriláková

Webdesign, kódování, grafika


Nabízím tvorbu profesionálních webových stránek pro všechny, jejichž záměrem je prezentovat se ve světě internetu. K samotnému sestavení webu využívám uživatelsky přívětivý redakční systém WordPress společně se šablonami BeTheme nebo Divi.

U každého projektu si dávám důkladně záležet, aby překonal veškerá očekávání. Ať už se jedná o webovou prezentaci pro živnostníka, firmu, nebo e-shop.

Jestliže už své vlastní webovky máte, ale rádi byste je chtěli vylepšit a dodat jim jiskru, popřípadě je zrenovovat, pak i v této oblasti jsem vám k službám.

Máte-li již připravený vlastní grafický návrh webu, mohu jej převést do WordPressu.

Jak pracuji

Co můžete očekávat?

Individuální přístup

Každý projekt je jiný a také vyžaduje jiné nástroje. Nedělám weby „na jedno brdo“.

Časová dostupnost

Garantovaná odpověď na vaši zprávu do 24 hodin. Na urgentní maily odpovídám, co nejdříve je to možné.

Dochvilnost termínů

Dodržování předem stanovených termínů.

Transparentnost

Vždy budete vědět, za co přesně platíte. Jednotlivé úkony vám rozepíši, případně i dovysvětlím.

Váš web řeším já sama

Spolupráce probíhá čistě jen s mou osobou, nemusíte tedy nic řešit na více frontách s více lidmi.

Nepředávám váš projekt dál

Váš projekt nikomu nepředám, aby práci udělal za mě. Vždy se vašemu projektu budu věnovat pouze já.

Informování o ceně

Držím se svého cenového odhadu, který jsem vám dala před uhrazením zálohy, nicméně jak postupují práce na projektu, může se stát, že k překročení odhadované částky dojde. Může se tak stát v souvislosti s nutností nákupu pluginu, nebo se změnou vašich požadavků. Nastane-li taková situace, budu vás o této skutečnosti neprodleně informovat a společně se domluvíme na dalším postupu.

Jak nepracuji

Co naopak neočekávejte?

Nevytvořím vám web za jeden den

Každý web vyžaduje čas a péči, kterou mu je třeba během vývoje věnovat. Pokud váš web není jednostránkový, není možné jej stihnout vytvořit přes noc, respektive to možné je, ale asi byste s výsledkem nebyli spokojení ani vy, ani já.

Nejsem copywriter

Nemohu vymýšlet obsah webu za vás. Pracuji pouze s podklady, které mi dodáte vy. Ráda vám poradím například s formátováním textů, případně co se na web hodí a co ne, ale nemohu vám shánět obrázky a psát texty.

Reference

Co o mně říkají moji klienti?

Výběr Terezy pro úpravu webu bylo skvělé rozhodnutí. Natolik, že místo 2 stránek se postupně předělal skoro celý web.

Je obtížné komunikovat webotvůrci pocit, jaký chcete, aby čtenáři z webu měli, jaké emoce má web vyvolávat. Přesto Terka moje sny a přání pochopila a naprosto naplnila.

Je úžasné, pokud se opakovaně sjíždíte svým vlastním webem a víte, že Vás vyjadřuje ❤


Dana Makovičková

WISE

Měli jsme velké štěstí, že jsme náhodně narazili na profesionálku Terezu Petrilákovou, která je výborná ve svém oboru, vše zpracovala podle našich představ, je velice nápaditá, flexibilní a výborně komunikuje, mohu jen doporučit! Její skvělá práce mluví za vše a my moc děkujeme a těšíme se na další vzájemnou spolupráci. 🙂 Od srdce děkujeme za krásné webové stránky, které byly darem pro Nadační fond VOLNĚ DÝCHEJ. ❤️


Hana Lörinczová

Kosmetika HANNAH
Nadační fond Volně Dýchej

TP-Webdesign rozhodně doporučujeme. Tereza je velmi ochotná, komunikace je jasná a rychlá. Celkový výsledek je přesně podle našich očekávání i dohody. I po dokončení samotného webu nám Tereza dále stránky spravuje a veškeré aktualizace nebo požadavky probíhají velmi rychle a přesně.


Sandra Houšková

NS BURGER Kadaň

Spolupráce s Terezou byla vynikající, probíhala naprosto hladce a vše, co jsem potřebovala na stávajícím webu nastavit a doladit, udělala na výbornou. Web nechávám i nadále v její péči a jsem ráda, že jsem se obrátila na odborníka, který mi pomohl se vším, s čím jsem si já nevěděla rady. Moc děkuji a můžu jedině doporučit.


Lenka Dubská

Lenka Dubská - Interiérový design

Terezu moc a moc doporučuji!

Od první komunikace jsem věděla, že to bude ono - jasná a strukturovaná komunikace, reagovala vždy rychle a ochotně.

V průběhu celkového redesignu mého webu byla Tereza velmi pečlivá, pohotová, a také velmi trpělivá. Nejenže komunikace plynula, ale především web prokoukl. Je funkční, pěkně vypadá a studenti si chválí jeho přívětivost.

Terezu jsem oslovila pouze na základě její webové prezentace a v tomhle případě opravdu platí, že risk je zisk.

Moc děkuji a vřele doporučuji.


Lucie Kidlesová

Online angličtina

S prací Terezy jsem byla ohromně spokojená a rozhodně ji doporučuji. Na moji poptávku odepsala okamžitě, dohodly jsme se, co jsem potřebovala na webu změnit, a během pár dní bylo hotovo. Tereza je velice příjemná, ochotná a neuvěřitelně rychle reaguje na emaily. Opravdu skvělá spolupráce!


Veronika Perková

Veronika Perková - Environmental journalist, podcaster

S Terezou je radost spolupracovat. Vždy reaguje okamžitě, na všechno má řešení, výsledky její práce předčí očekávání. I úplného laika zasvětí do problematiky, umí poradit a vše trpělivě vysvětlit. Pokud hledáte uživatelsky přívětivé profesionální služby s rychlým termínem dodání, doporučuji TP-Webdesign.


Lucie Kováčová

Lucie Kováčová - Osobní poradenství

Paní Petrilákovou jsem oslovila na základě doporučení. Její profesionální přístup, vstřícnost a rychlost s jakou vše prováděla mě utvrdil v tom, že jsem udělala dobře. Stránky jsou přesně podle mých představspolupráci s ní mohu doporučit i já!


Jana Bartoníčková

Jana Bartoníčková - Poradce pro byt a dům

Děkuji Tereze Petrilákové za tvorbu mého nového webu. Byla jsem maximálně spokojena jak s grafikou, rychlou a velmi vstřícnou komunikací, tak úžasným termínem zpracování celého webu. Je spolehlivá, pečlivá a nic není problém. Můžu vřele doporučit její práci i služby.


Charlotta Dobešová

Láska k sobě - Fen Kineziologie

S novým webem jsme naprosto spokojení, krásný moderní vzhled a hlavně ochota, rychlé a naprosto bezproblémové jednání 🙏. Splnilo všechny představy. Děkujeme!


Aneta Bzonková

Vertex Fitness

Velmi dobrá komunikace, rychlé a profesionální provedení, jsem moc spokojená a mohu jen doporučit.


Dagmar Adamová

D.Adam Design

Zašlete mi svou poptávku

a staňte se dalším spokojeným klientem